Webinarium ?Branża wod-kan w czasie epidemii doświadczenia i porady praktyków?

Problem epidemii spadł na całą gospodarkę, również na branżę gospodarowania wodą i ściekami. Nagle pojawiły się zupełnie nowe problemy związane ze zmianami poziomów poboru wody przez przedsiębiorców, brakami kadrowymi związanymi z chorobą, zapewnieniem ciągłości pracy czy utrudnieniami w realizacji zadań eksploatacyjnych. Co dalej z planowanymi inwestycjami, gdy nadciąga kryzys?

Specustawa i nowe regulacje mające chronić przedsiębiorców tzw. tarcza antykryzysowa tworzą się na naszych oczach. Gdy nowe zapisy prawa dopiero się kształtują, a sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie, zapraszamy Państwa na spotkanie w gronie praktyków ? autorytetów naszej branży, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami z ostatnich tygodni prowadzenia swoich zakładów i firm. Dodatkowo pokażemy jak prowadzić komunikację z mieszkańcami i edukację ekologiczną w tym trudnym czasie, a doświadczony trener menadżerów opowie jak radzić sobie ze stresem i efektywnie współpracować oraz zarządzać zespołem.

W trakcie webinarium uczestnicy będą mogli zadawać pytania, a dodatkowo zaplanowaliśmy równoległy godzinny czat z prawnikami o szczegółach zmian w prawie.

Zapraszamy na webinarium ?Branża wod-kan w czasie epidemii ? doświadczenia i porady praktyków?. W najbliższy czwartek 16 kwietnia, od godz. 10.00 do 14.30.

Wszystkie informacje i program znajdziesz tutaj:  www.wod-kan.covid.abrys.pl.

 

Potrzebujesz więcej wiedzy? Sprawdź inne webinaria organizowane przez Abrys www.webinaria.abrys.pl.