Już po raz czwarty redakcja miesięcznika „Wodociągi-Kanalizacja” we współpracy z Izbą Gospodarczą „Wodociągi Polskie” oraz wsparciu stowarzyszeń branżowych chce nagrodzić najlepsze inwestycje w branży.
Inicjatywa przez lata zyskała ogromną przychylność branży i poparcie regionalnych stowarzyszeń i fundacji, reprezentujących środowisko przedsiębiorstw oraz managerów wod-kan. Z tego względu, wzorem poprzednich edycji, informacja o konkursie trafiła do wszystkich organizacji branżowych (stowarzyszeń, fundacji, klastrów), które mogły zgłaszać swoje nominacje.
Przyjmowane były również zgłoszenia indywidualne – mogło je przesłać każde przedsiębiorstwo komunalne, wodociągowo-kanalizacyjne lub spółka wodno-ściekowa w Polsce.

By zasłużyć na miano „Inwestycji Roku 2018 WOD-KAN” należało do 10 kwietnia 2019 roku nadesłać zgłoszenie inwestycji wodociągowo-kanalizacyjnej, która zakończyła się w części lub w całości w 2018 r., a jej innowacyjność i rozwiązania technologiczne wyróżniają ją na tle innych.

Oceny zgłoszeń dokonała Kapituła Konkursowa, która zebrała się 18 kwietnia 2019 r. w Bydgoszczy.

Kolejnym etapem konkursu jest  głosowanie, w którym mogą uczestniczyć wyłącznie członkowie zwyczajni Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie” i członkowie stowarzyszeń regionalnych. Głosy można oddawać do 20 maja.

Przyznanie tytułów laureatom konkursu nastąpi podczas Gali Kongresu ENVICON Water (17 czerwca 2019 r.).

Informujemy, że w tym roku organizatorzy postanowili nie kontynuować wcześniej prowadzonego konkursu „Manager Roku”.Formularz zgłoszeniowyRegulamin konkursuLista inwestycji - głosowanieWyniki