Zasady? Proste. Nagrody? Cenne.

3Redakcja miesięcznika „Wodociągi-Kanalizacja” zaprasza czytelników do wspólnej pracy. Redaktorzy postanowili odpocząć, a do przygotowania wydania numeru grudniowego miesięcznika „zatrudnić” swoich czytelników. A wszystko to w prezencie pod choinkę…

Dziwicie się, że już myślimy o wydaniu grudniowym, gdy za oknem kwitnie maj? Tak, praca redaktora nie jest łatwa, szczególnie ta koncepcyjna. Chcecie się sprawdzić w tej roli? Teraz macie okazję!

Zasady

Czekamy na pomysły tematyki do wydania grudniowego. O czym chcielibyście przeczytać, jakich tematów Wam brakuje? Jakich informacji szukacie? A może chcecie polecić branży wodno-ściekowej innowacyjne rozwiązania technologiczne? Ba! Może chcecie sami napisać tekst? W grudniu otwieramy nasze łamy dla Was – zgłaszajcie się z pomysłami zagadnień, piszcie artykuły!

Nagrody

Gwarantujemy Wam frajdę i dobrą zabawę. A poza tym? Będą nagrody książkowe, nagrodzimy Was roczną prenumeratą miesięcznika „Wodociągi-Kanalizacja”. Za kilka lat będziecie mogli zasiąść w głębokim fotelu, wziąć wnuczka na kolana i pochwalić się, że kiedyś  byliście redaktorem najbardziej poczytnego pisma w branży wodociągowo-kanalizacyjnej.

Kiedy zaczynamy?

Już. Śmiało! Jeżeli macie jakieś pytania, wątpliwości piszcie do nas, dzwońcie.

Anna Lembicz, a.lembicz@abrys.pl, 061/6558165, kom. 784 001 824

Martyna Matuszczak, m.matuszczak@abrys.pl, 061/6558166